Módní přehlídka oboru Šití oděvů – módní dekoratér

24.05.2024 10:43

Dne 23. 5. 2024 proběhla v areálu naší školy módní přehlídka. Svými výrobky se zde prezentovali žáci oboru Šití oděvů – módní dekoratér, pod vedením učitelů Odborného výcviku paní Evy Svobodové a Jany Kunzové, které modely navrhovaly.

Přehlídka se skládala ze šesti kolekcí, po pěti až šesti modelech. Akci moderovala učitelka Tereza Strmisková a kulturní vložku zajistila učitelka Jana Čiperová s učitelem Milošem Špinarem, který se postaral také o ozvučení akce. Vedení akce zaštiťovala paní Ludmila Dokoupilová. Děkujeme všem, kteří nám tuto akci pomohli uskutečnit.

Pokud jste neměli možnost se na naše žáky podívat a podpořit naše modely a modelky, máte možnost zhlédnout alespoň malou ukázku v albu přiložených fotografií zde.

Přejeme krásnou podívanou.