"Sněhuláci pro Afriku"

07.02.2017 07:06

Již potřetí se naše škola zapojila do této celorepublikové akce, kterou pořádá společnost „Kola pro Afriku“ ve spolupráci s gymnáziem Ostrava – Hrabůvka.  Podtitul této originální charitativní akce je – „Děti pomáhají dětem“. Na startovném byla vybráno celkem 3 050,- Kč.  Do soutěže se zapojili žáci celé naší školy, pod vedením svých třídních učitelů. Někteří tvořili opravdové sněhuláky, jiní zase využili své šikovnosti a vznikla spousta sněhuláků z různých materiálů.  

Finále školní soutěže nastalo 1. února, kdy se všechny výtvory sešly v kulturní místnosti. Jen ty sněhové nahradily fotografie. Každý sněhulák byl opravdový originál. Vítězem se mohl stát jen jeden. Hlasovali žáci, učitelé i provozní zaměstnanci. Nejoriginálnějším se tentokrát stal sněhulák oboru Cukrářské práce – blahopřejeme! Jeho fotografie byla odeslána do celorepublikové soutěže.

 

Foto sněhuláků naleznete zde.