Turnaj ve stolním tenise Rajhrad

04.11.2019 22:06

V pondělí 21. 10. jsem se s družstvem chlapců (Dominik Eleder, Robin Jedon, David Klusák, František Strnad) a s družstvem dívek (Sandra Drozdová, Sabina Svobodová, Emily Zítková) vypravila na turnaj ve stolním tenise do Rajhradu. Jednalo se o soutěž chlapců a dívek 4. a 5. kategorie. Obě naše družstva spadala do 5. kategorie (studenti SŠ). Jaké bylo naše překvapení, když jsme se od hlavního pořadatele dozvěděli, že zájem o tuto soutěž upadá a OU Cvrčovice je jedinou přihlášenou SŠ a družstvo dívek jediným přihlášeným družstvem holek vůbec.

Po domluvě bylo nakonec naše družstvo chlapců zařazeno do mladší kategorie, avšak bez možnosti zařazení do celkového hodnocení. Chlapci nakonec s obrovským nasazením odehráli několik turnajů se žáky základních škol. Nejlépe si vedl Dominik Eleder a Robin Jedon.

Děvčata po většinu času hrála mezi sebou, popř. fandila s žáky ostatních škol.

Nakonec všichni odjížděli s dobrým pocitem ze hry a s úsměvem na rtech. Všem zúčastněným patří velký dík.

Několik fotek k nahlédnutí zde.

Mgr. Petra Bartoňová