Vánoční jarmark ke 40. výročí založení školy

26.11.2013 11:31

V neděli 24. 11. 2013 se již potřetí uskutečnil na naší škole VÁNOČNÍ JARMARK. Slavnostně vyzdobená škola a celý její areál byl zaplněn prodejními stánky. Byly ze k dostání výrobky našich žáků – adventní věnce, vánoční vazby, vánoční cukroví, řezy, rolády, perníčky, vánoční prostírání, hračky a další drobnosti. Kromě toho si zde návštěvníci mohli zakoupit různé tradiční lidové výrobky – svíčky, výrobky ze slámy, ze dřeva, keramiky a také ochutnat spoustu lahodných pokrmů a nápojů.

Slavnostní atmosféru tohoto dne umocnilo vyvrcholení oslav 40. výročí založení školy. Dopoledne proběhlo setkání bývalých zaměstnanců školy, pro které  naši žáci připravili kulturní program. Následovala prohlídka školy, výstava historie naší školy a prezentace všech učebních oborů. Slavnostním zakončením tohoto slavnostního dne se stalo v podvečer vystoupení pěveckého ansámblu „Siren, které všechny hosty příjemně naladilo na přicházející předvánoční čas.